Seznam produktů výrobce PRO PAC Ultimates

Zbrusu nové supeprémiové krmivo na DošloŽrádlo s dopravou po Praze ZDARMA !

PROPAC Ultimates je nový přístup k superprémiové výživě zvířat. Pouze nejkvalitnější suroviny použité pro výrobu v USA zajišťují nepřekonatelnou výživnost a chutnost.


PRO PAC  Ultimates je k dispozici v šesti běžných recepturách s hnědou rýží a ve třech recepturách s brambory bez obilovin.


Všechny receptury jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití kukuřice, pšenice, sóji, umělých barviv, umělých příchutí, konzervantů a vedlejších živočišných produktů. Receptury jsou doplněny o vitamíny a živiny z ovoce a zeleniny, jako je hrášek, jablka, borůvky, mrkev, špenát a brusinky. Přírodní vláknina z ovoce a zeleniny také pomáhá celkovému trávení. Krmení PRO PAC ® Ultimates zajistí pro Vašeho psa 100% kompletní a vyváženou stravu. Použití kvalitních ingrediencí v kombinaci se správnou rovnováhou aminokyselin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek, podporuje silné kosti a svalovou hmotu, zdravou kůži a srst. Receptura splňuje všechny výživové hodnoty stanovené americkou asociací AAFCO pro psy ve všech fázích jejich života. 

Více