Seznam produktů výrobce Acana

Kanada, sladká Kanada...

 

To nejbožejší Kanadské krmivo světové kvality s vysokým podílem masa Vám DošloŽrádlo přináší ve velkém stylu !


 


Kočky a psi jsou lovci. Anatomie jejich zubů, čelistí a trávicího systému je řadí k masožravcům, vyvinutým k příjmu výhradně masité potravy.


ACANA představuje novou třídu krmiv, která odráží vysoký a rozmanitý obsah čerstvých celých mas, se kterým by se kočky a psi setkali v jejich přirozeném prostředí – maso jsou přirozeně vyvinuti jíst.


Biologická Vhodnost – slova, která nás odlišují od běžných komerčních krmiv.ACANA obsahuje vysoké množství proteinů a malé množství sacharidů se vyznačuje  bezkonkurenční rozmanitostí drůbeže, masa a ryb, jež jsou čerstvé, bez konzervantů a plné zdraví prospěšných surovin, které kompletně vyživují Vašeho psa nebo kočku.


Již existuje důkaz, že “holistická” nebo “přírodní” krmiva, která obsahují malé množství masa nebo živočišných proteinů, obsahují vysoké množství nevhodných sacharidů a obsahují pouze malé, pokud vůbec nějaké množství čerstvých surovin. Z pohledu Vašeho psa nebo kočky se nejedná o přírodní krmiva.


A zatímco my velmi často u našich čtyřnohých společníků psů a koček hledáme lidské atributy, není to postoj, který bychom měli uplatňovat i u jejich krmiva.


 


Doba doručení: zboží skladem-do 2 pracovních dnů, ostatní do 5 dnů


Doprava zdarma: po Praze při nákupu nad 499,-Kč, po celé ČR při objednávce nad 1499,-Kč


Dárek: ke každé objednávce nad 999,-Kč

Více